• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Закупівля автоматичних розсувних дверей із встановленням за ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби (44221230-6 Розсувні двері)

Торги не відбулися

1 332 468.07 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 39 974.04 UAH
Номер: 4697427da2804d0291435f69945be091
Внутрішній номер закупівлі: 19410420
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-25-009758-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Здітовецький Олександр Георгійович 380443631614 mtz_cmp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 332 468.07 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.10.2023 14:41 - 30.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 25.10.2023 14:41 - 02.11.2023 16:00
Період кваліфікації: 02.11.2023 16:00 - 03.11.2023 07:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 332 468.07 Закупівля автоматичних розсувних дверей із встановленням за ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби (44221230-6 Розсувні двері)