-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання заходів на виконання проекту «Реконструкція насосної станцій ІІ-го підйому та ма...×-
Виконання заходів на виконання проекту «Реконструкція насосної станцій ІІ-го підйому та майданчику водопровідних очисних споруд КП "НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ" з метою забезпечення функціонування в особливих умовах технологічного процесу з водопостачання об’єкту, призначеного для забезпечення життєдіяльності населення м. Нікополь та Нікопольського району Дніпропетровської області» Коригуваня, а саме закупівля насосу TKF-M 40-200 11 kW з шафою керування та частотним регулюванням
- ID: UA-2026-08-26-011704-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30203323
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориКваліфікація -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос відцентровий, одноступінчастий, горизонтальний, двостороннього всмоктування з двигун...×-
Насос відцентровий, одноступінчастий, горизонтальний, двостороннього всмоктування з двигуном 75 кВт
- ID: UA-2026-08-19-002484-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30126133
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориКваліфікаціявід початку періоду пройшло 4 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос вакуумний GMVP 230/090 з електродвигуном- ID: UA-2026-08-14-000198-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30083673
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос вакуумний GMVP 230/090 з електродвигуном- ID: UA-2026-07-29-004822-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29940037
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос TKF-M 40-200 11 kW з шафою керування та частотним регулюванням- ID: UA-2026-07-14-011649-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29814524
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос TKF-M 40-200 11 kW з шафою керування та частотним регулюванням- ID: UA-2026-07-14-011338-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29814193
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричний занурювальний насос з агітатором- ID: UA-2026-07-01-006820-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29705880
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос фекальний EL.SPER SQ 150-18.5 з кабелем 15м (або аналог)- ID: UA-2026-04-30-009995-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29082583
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричний занурювальний насос з агітатором KRD611-51- ID: UA-2026-04-13-004162-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28899044
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насосний агрегат зануреного типу- ID: UA-2025-09-16-008832-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26448483
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насосний агрегат фекальний зануреного типу EL.SPER SQ 150-18,5 з кабелем 15м- ID: UA-2025-08-22-002207-a
- Дата створення : 22.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26212656
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насосний агрегат відцентрований, одноступінчастий, каналізаційний з двигуном 55,0кВт в ком...×-
Насосний агрегат відцентрований, одноступінчастий, каналізаційний з двигуном 55,0кВт в комплекті з підставкою з коліном 90 для вертикальної не заглибної уста-новки зануреного типу, сухого виконання для встановлення в сухому машинному залі з приладом керування, контролю та захисту
- ID: UA-2025-05-23-009871-a
- Дата створення : 23.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25399574
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигун занурювальний MSM8" 75 kW- ID: UA-2024-10-21-003019-a
- Дата створення : 21.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22955260
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насосний агрегат відцентрований, одноступінчастий, каналізаційний з двигуном 55,0кВт в ком...×-
Насосний агрегат відцентрований, одноступінчастий, каналізаційний з двигуном 55,0кВт в комплекті з підставкою з коліном 90 для вертикальної не заглибної уста-новки зануреного типу, сухого виконання для встановлення в сухому машинному залі з приладом керування, контролю та захисту
- ID: UA-2024-08-15-010784-a
- Дата створення : 15.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22328836
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастини до насосу NM 250-500, а саме: робоче колесо, переднє захисне кільце, заднє захи...×-
Запчастини до насосу NM 250-500, а саме: робоче колесо, переднє захисне кільце, заднє захисне кільце
- ID: UA-2024-08-02-009717-a
- Дата створення : 02.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22220906
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -