-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насос відцентровий, одноступінчастий, горизонтальний, двостороннього всмоктування з двигуном 75 кВт
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-002484-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 4 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 4 робочих дні
1 505 885.00
UAH без ПДВ
Номер:
12e93970b9e7467f8c504f0e755ebe09
Внутрішній номер закупівлі:
30126133
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-002484-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341339
-
Адреса:
53219, Україна, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Перспективна, 180
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Мякотін +380506557020 vodokanal.zamov@gmail.com https://nikvoda.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 505 885.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 10:38 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 10:38 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
27.08.2026 12:20 - 27.08.2026 12:43
Період кваліфікації:
з 27.08.2026 12:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 505 885.00 Насос відцентровий, одноступінчастий, горизонтальний, двостороннього всмоктування з двигуном 75 кВт