-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насос фекальний EL.SPER SQ 150-18.5 з кабелем 15м (або аналог)
Тендер Prozorro UA-2026-04-30-009995-a
Завершена
212 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
fc5fc13ebe084f63977dd9acddfc28c4
Внутрішній номер закупівлі:
29082583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-30-009995-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341339
-
Адреса:
53219, Україна, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Перспективна, 180
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Мякотін +380506557020 vodokanal.zamov@gmail.com https://nikvoda.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
212 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.04.2026 16:22 - 05.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2026 16:22 - 08.05.2026 00:00
Аукціон:
з 08.05.2026 15:58
Період кваліфікації:
08.05.2026 00:00 - 14.05.2026 10:56
Період завантаження договору:
20.05.2026 00:00 - 30.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴212 900.00 Насосний фекальний