-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насос вакуумний GMVP 230/090 з електродвигуном
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-000198-a
Торги не відбулися
186 420.00
UAH без ПДВ
Номер:
8667431603c448a5892cc579af75be98
Внутрішній номер закупівлі:
30083673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-000198-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341339
-
Адреса:
53219, Україна, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Перспективна, 180
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Мякотін +380506557020 vodokanal.zamov@gmail.com https://nikvoda.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
186 420.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 11:04 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 11:04 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 13:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴186 420.00 Насос вакуумний з електродвигуном