• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Насос вакуумний GMVP 230/090 з електродвигуном

Оголошено тендер

223 704.00 UAH
Номер: 5be06e526b7b4ee9b09db0967897d9d7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-000193-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 223 704.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Насос вакуумний GMVP 230/090 з електродвигуном
Примітки: Місцезнаходження замовника - Україна, 53219, Дніпропетровська область, місто НІКОПОЛЬ, вулиця ПЕРСПЕКТИВНА, будинок 180. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - відкриті торги (за особливостями)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 14.08.2026 08:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Насос вакуумний з електродвигуном
Код ДК 021:2015: 42122100-1 Насоси для рідин
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума223 704.00 UAH