-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричний занурювальний насос з агітатором
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-006820-a
Завершена
330 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
c705846071f949628d6f54609439ba60
Внутрішній номер закупівлі:
29705880
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-006820-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341339
-
Адреса:
53219, Україна, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Перспективна, 180
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Мякотін +380506557020 vodokanal.zamov@gmail.com https://nikvoda.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
330 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 15:04 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 15:04 - 09.07.2026 00:00
Аукціон:
з 09.07.2026 11:07
Період кваліфікації:
09.07.2026 00:00 - 09.07.2026 14:38
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴330 500.00 Електричний занурювальний насос з агітатором