-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричний занурювальний насос з агітатором KRD611-51
Тендер Prozorro UA-2026-04-13-004162-a
Завершена
371 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7ab9a79239124c07acd9ba2c65a0e976
Внутрішній номер закупівлі:
28899044
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-13-004162-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341339
-
Адреса:
53219, Україна, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Перспективна, 180
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Мякотін +380506557020 vodokanal.zamov@gmail.com https://nikvoda.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
371 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.04.2026 13:30 - 18.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2026 13:30 - 21.04.2026 00:00
Аукціон:
з 21.04.2026 12:09
Період кваліфікації:
21.04.2026 00:00 - 23.04.2026 10:16
Період завантаження договору:
29.04.2026 00:00 - 09.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴371 000.00 Електричний занурювальний насос з агітатором