-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насос TKF-M 40-200 11 kW з шафою керування та частотним регулюванням
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-011338-a
Торги відмінено
214 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
597ed7c6d5bf48c7bf28f69a59c812eb
Внутрішній номер закупівлі:
29814193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-011338-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341339
-
Адреса:
53219, Україна, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Перспективна, 180
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Мякотін +380506557020 vodokanal.zamov@gmail.com https://nikvoda.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
214 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 16:55 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 16:55 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
з 22.07.2026 15:42
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
bc97bbb181fa4076aeeaf2b7fe073f80
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
закупівля оголошена всупереч чинному законодавству, а саме з ПДВ.
Період оскарження:
14.07.2026 17:19 - 25.07.2026 00:00
Дата опублікування:
14.07.2026 17:19
Дата виконання:
25.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴214 900.00 Насос з шафою керування та частотним регулюванням