• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Насос TKF-M 40-200 11 kW з шафою керування та частотним регулюванням

Оголошено тендер

214 900.00 UAH
Номер: 159a5375f9d04498a9f1dd171fc44516
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-14-013343-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 214 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Насос TKF-M 40-200 11 kW з шафою керування та частотним регулюванням
Примітки: Місцезнаходження замовника - Україна, 53219, Дніпропетровська область, місто НІКОПОЛЬ, вулиця ПЕРСПЕКТИВНА, будинок 180. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - відкриті торги (за особливостями)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 14.07.2026 16:44

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Насос з шафою керування та частотним регулюванням
Код ДК 021:2015: 42122000-0 Насоси
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума214 900.00 UAH