-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виконання заходів на виконання проекту «Реконструкція насосної станцій ІІ-го підйому та майданчику водопровідних очисних споруд КП "НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ" з метою забезпечення функціонування в особливих умовах технологічного процесу з водопостачання об’єкту, призначеного для забезпечення життєдіяльності населення м. Нікополь та Нікопольського району Дніпропетровської області» Коригуваня, а саме закупівля насосу TKF-M 40-200 11 kW з шафою керування та частотним регулюванням
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-011704-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
214 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
4346c0ead9f5439d887cf5cfe296a237
Внутрішній номер закупівлі:
30203323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-011704-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341339
-
Адреса:
53219, Україна, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Перспективна, 180
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Мякотін +380506557020 vodokanal.zamov@gmail.com https://nikvoda.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
214 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 16:19 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 16:19 - 03.09.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 15:36
Період кваліфікації:
з 03.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴214 900.00 Насос TKF-M 40-200 11 kW з шафою керування та частотним регулюванням