-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання заходів на виконання проекту «Реконструкція насосної станцій ІІ-го підйому та майданчику водопровідних очисних споруд КП "НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ" з метою забезпечення функціонування в особливих умовах технологічного процесу з водопостачання об’єкту, призначеного для забезпечення життєдіяльності населення м. Нікополь та Нікопольського району Дніпропетровської області» Коригуваня, а саме закупівля насосу TKF-M 40-200 11 kW з шафою керування та частотним регулюванням
Оголошено тендер
257 880.00
UAH
Номер:
36d520eeb5314ee0b530e528fc2fef97
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-013704-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341339
-
Адреса:
53219, Україна, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Перспективна, 180
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341339
-
Адреса:
53219, Україна, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Перспективна, 180
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
257 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виконання заходів на виконання проекту «Реконструкція насосної станцій ІІ-го підйому та майданчику водопровідних очисних споруд КП "НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ" з метою забезпечення функціонування в особливих умовах технологічного процесу з водопостачання об’єкту, призначеного для забезпечення життєдіяльності населення м. Нікополь та Нікопольського району Дніпропетровської області» Коригуваня, а саме закупівля насосу TKF-M 40-200 11 kW з шафою керування та частотним регулюванням
Примітки:
Місцезнаходження замовника - Україна, 53219, Дніпропетровська область, місто НІКОПОЛЬ, вулиця ПЕРСПЕКТИВНА, будинок 180. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - відкриті торги (за особливостями)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
26.08.2026 16:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Насос TKF-M 40-200 11 kW з шафою керування та частотним регулюванням
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума257 880.00 UAH