-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2022-02-10-000585-a
- Дата створення : 10.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14056162
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190076ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо- ID: UA-2022-01-24-000027-a
- Дата створення : 24.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13719686
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190076ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо- ID: UA-2022-01-06-002467-c
- Дата створення : 06.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13555066
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190076ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2021-11-22-002545-a
- Дата створення : 22.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12603887
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190076ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо- ID: UA-2021-11-01-004510-a
- Дата створення : 01.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12231946
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190076ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо- ID: UA-2021-10-13-001006-a
- Дата створення : 13.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11971182
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190076ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
м'ясо- ID: UA-2021-01-05-000523-a
- Дата створення : 05.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8097438
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190076ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо- ID: UA-2020-02-03-000188-b
- Дата створення : 03.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4417420
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190076ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
м'ясо- ID: UA-2019-12-20-002265-b
- Дата створення : 20.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4223539
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190076ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо- ID: UA-2019-01-15-000224-c
- Дата створення : 15.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3042856
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190076ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Кури, свинина, печінка яловича- ID: UA-2018-01-15-000778-a
- Дата створення : 15.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1677206
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190076ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Курятина, свинина, печінка яловича.- ID: UA-2018-01-15-000211-c
- Дата створення : 15.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1555978
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190076ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мясо- ID: UA-2017-02-08-000367-a
- Дата створення : 08.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 554364
Нижнянський обласний психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190076ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -