-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2021-11-01-004510-a
Торги не відбулися
31 636.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 316.36 UAH
мін. крок: 1% або 316.36 UAH
Номер:
99519320f1af446dafcd064a5055aa89
Внутрішній номер закупівлі:
12231946
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-01-004510-a
Замовник:
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190076
-
Адреса:
93290, Україна, Луганська область, смт Нижнє, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осьміна Тетяна 380645541451 internatn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
31 636.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
316.36 UAH
Період уточнення:
01.11.2021 11:55 - 07.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2021 11:55 - 17.11.2021 13:00
Аукціон:
з 18.11.2021 12:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
кури заморожені
Кількість
440 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЛЕОН 2020
×
-
Код ЄДРПОУ:
43393371
-
Контактна особа:
Солодуха Микола Анатолійович +380950718974 tovleon2020@ukr.net
-
Адреса:
92764, Україна, Луганська область, село Шульгинка, вул. Центральна,56
Початкова пропозиція
31 636.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
31 636.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0