-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2021-11-22-002545-a
Завершена
31 636.00
UAH без ПДВ
Номер:
ebf7930a7b244459986c7c347a0ebb2c
Внутрішній номер закупівлі:
12603887
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-22-002545-a
Замовник:
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190076
-
Адреса:
93290, Україна, Луганська область, смт Нижнє, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осьміна Тетяна 380645541451 internatn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів,у тому числі частково (за лотом),через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій,визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
31 636.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
кури заморожені
Кількість
440 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Леон 2020
Оскарження: 22.11.2021 10:33 - 03.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43393371
-
Контактна особа:
Солодуха Микола Анатолійович +0956828048
-
Адреса:
92754, Україна, Луганська область, с. Шульгинка, центральна 56
Оскарження: 22.11.2021 10:33 - 03.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
31 636.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.11.2021 10:33
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
bfff929ff803437f88f27e205146e7ad
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-22-002545-a-c1
Постачальник:
ТОВ Леон 2020
×
-
Код ЄДРПОУ:
43393371
-
Контактна особа:
Солодуха Микола Анатолійович +0956828048
-
Адреса:
92754, Україна, Луганська область, с. Шульгинка, центральна 56
Номер договору:
110
Сума договору:
31 636.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
08.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний