-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2022-02-10-000585-a
Завершена
415 687.60
UAH без ПДВ
Номер:
f0ad6f0ee98d45b1aa24f6817c34eb97
Внутрішній номер закупівлі:
14056162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-10-000585-a
Замовник:
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190076
-
Адреса:
93290, Україна, Луганська область, смт Нижнє, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осьміна Тетяна 380684869868 valentina01230@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів,у тому числі зчастково(за лотом) через відсутність достатньої кількості поданих пропозицій Визначеної цим Законом .
Очікувана вартість:
415 687.60 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
кури заморожені
Кількість
2500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
печінка гов'яжа
Кількість
360 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Свинина
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Леон 2020
Оскарження: 10.02.2022 10:32 - 21.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43393371
-
Контактна особа:
Солодуха Микола Анатолійович +0956828048
-
Адреса:
92754, Україна, Луганська область, с. Шульгинка, центральна 56
Оскарження: 10.02.2022 10:32 - 21.02.2022 00:00
Ціна пропозиції
415 687.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.02.2022 10:32
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
430369b4ed2243239cd36536b1969ca5
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-10-000585-a-c1
Постачальник:
ТОВ Леон 2020
×
-
Код ЄДРПОУ:
43393371
-
Контактна особа:
Солодуха Микола Анатолійович +0956828048
-
Адреса:
92754, Україна, Луганська область, с. Шульгинка, центральна 56
Номер договору:
29
Сума договору:
415 687.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
21.02.2022 00:01
Статус:
Підписаний