-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2022-01-06-002467-c
Торги не відбулися
415 687.60
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 156.88 UAH
мін. крок: 1% або 4 156.88 UAH
Номер:
8e6daa16b34f461e88e6dabcd19ba1b1
Внутрішній номер закупівлі:
13555066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-06-002467-c
Замовник:
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190076
-
Адреса:
93290, Україна, Луганська область, смт Нижнє, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осьміна Тетяна 380645541451 internatn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
415 687.60 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 156.88 UAH
Період уточнення:
06.01.2022 12:39 - 12.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2022 12:39 - 22.01.2022 14:00
Аукціон:
з 24.01.2022 13:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
кури заморожені
Кількість
2500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Свинина
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
печінка говяжа
Кількість
360 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЛЕОН 2020
×
-
Код ЄДРПОУ:
43393371
-
Контактна особа:
Солодуха Микола Анатолійович +380950718974 tovleon2020@ukr.net
-
Адреса:
92764, Україна, Луганська область, село Шульгинка, вул. Центральна,56
Початкова пропозиція
414 260.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
414 260.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0