-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
м'ясо
Тендер Prozorro UA-2019-12-20-002265-b
Завершена
411 762.48
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 058.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 058.81 UAH
Номер:
44f48ab43cd3499a90e07cb82769524e
Внутрішній номер закупівлі:
4223539
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-20-002265-b
Замовник:
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190076
-
Адреса:
93290, Україна, Луганська обл., смт.Нижнє, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осьміна Тетяна +380645541451 niznee93290@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
411 762.48 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 058.81 UAH
Період уточнення:
20.12.2019 12:46 - 25.12.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2019 12:46 - 04.01.2020 14:00
Аукціон:
08.01.2020 11:59 - 08.01.2020 12:20
Період кваліфікації:
08.01.2020 12:20 - 09.01.2020 12:53
Період завантаження договору:
08.01.2020 12:20 - 28.01.2020 12:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
кури заморожені
Кількість
3232 кілограм
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Печінка яловича
Кількість
360 кілограм
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
свинина
Кількість
1473 кілограм
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЕНГРАНТ
Оскарження: 08.01.2020 12:20 - 20.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42522371
-
Контактна особа:
Левченко Костянтин Олександрович +380660237727 engrant1984@ukr.net
-
Адреса:
92764, Україна, Луганська область, Шульгинка, Україна, 92764, Луганська обл., Старобільський р-н, с. Шульгинка, вул. Лугова, буд. 24 б
Оскарження: 08.01.2020 12:20 - 20.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
351 656.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
351 656.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.01.2020 12:53
Документи
21
Скарги
0
ФОП "ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2833400499
-
Контактна особа:
Сергій Здоровець +380996747291 zdorovez2018@ukr.net
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ГОРА ПОПОВА, будинок 8, квартира 2
Початкова пропозиція
381 679.40 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
381 679.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
ebfa05b89f9443e38ad23b867c8a2989
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-20-002265-b-a1
Постачальник:
ТОВ ЕНГРАНТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42522371
-
Контактна особа:
Левченко Костянтин Олександрович +380660237727 engrant1984@ukr.net
-
Адреса:
92764, Україна, Луганська область, Шульгинка, Україна, 92764, Луганська обл., Старобільський р-н, с. Шульгинка, вул. Лугова, буд. 24 б
Номер договору:
6
Сума договору:
351 656.00 UAH без ПДВ
Дата підписання:
22.01.2020 00:00
Статус:
Розірваний