-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Курятина, свинина, печінка яловича.
Тендер Prozorro UA-2018-01-15-000211-c
Курятина цілі тушки, свинина туші, печінка яловича.
Торги відмінено
335 352.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 353.52 UAH
мін. крок: 1% або 3 353.52 UAH
Номер:
390db994aece4bcc89cdc184064885cc
Внутрішній номер закупівлі:
1555978
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-15-000211-c
Замовник:
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190076
-
Адреса:
93290, Україна, Луганська обл., смт.Нижнє, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осьміна Тетяна +380645541451 niznee93290@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
335 352.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 353.52 UAH
Період уточнення:
15.01.2018 11:33 - 20.01.2018 14:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2018 11:33 - 30.01.2018 14:00
Аукціон:
з 31.01.2018 12:37
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
курятина цілі тушки
Кількість
3232 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
свинина туші
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Печінка яловича
Кількість
360 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018