-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
м'ясо
Тендер Prozorro UA-2021-01-05-000523-a
Завершена
248 608.40
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 486.08 UAH
мін. крок: 1% або 2 486.08 UAH
Номер:
33145fe541b743f7ad8d71f6524f0438
Внутрішній номер закупівлі:
8097438
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-05-000523-a
Замовник:
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190076
-
Адреса:
93290, Україна, Луганська область, смт.Нижнє, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осьміна Тетяна +380645541451 internatn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
248 608.40 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 486.08 UAH
Період уточнення:
05.01.2021 11:40 - 11.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2021 11:40 - 21.01.2021 13:00
Аукціон:
22.01.2021 15:59 - 22.01.2021 16:20
Період кваліфікації:
22.01.2021 16:20 - 27.01.2021 13:20
Період завантаження договору:
27.01.2021 13:20 - 16.02.2021 13:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
кури заморожені
Кількість
2500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Свинина
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Печінка яловича
Кількість
360 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЛЕОН 2020
Оскарження: 27.01.2021 13:20 - 07.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43393371
-
Контактна особа:
Солодуха Микола Анатолійович +380950718974 tovleon2020@ukr.net
-
Адреса:
92764, Україна, Луганська область, село Шульгинка, вул. Центральна,56
Оскарження: 27.01.2021 13:20 - 07.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
226 130.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
205 299.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.01.2021 13:20
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
ФОП "ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2833400499
-
Контактна особа:
Сергій Здоровець +380996747291 zdorovez2018@ukr.net
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ГОРА ПОПОВА, будинок 8, квартира 2
Початкова пропозиція
227 800.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
205 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0
Контракти
Номер:
bbce8e3e969048de8708f31fe2357cf4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-05-000523-a-a1
Постачальник:
ТОВ ЛЕОН 2020
×
-
Код ЄДРПОУ:
43393371
-
Контактна особа:
Солодуха Микола Анатолійович +380950718974 tovleon2020@ukr.net
-
Адреса:
92764, Україна, Луганська область, село Шульгинка, вул. Центральна,56
Номер договору:
14
Сума договору:
205 299.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
08.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний