-
Відкриті торги
-
КЕП
м'ясо
205 299.00
UAH без ПДВ
Номер:
bbce8e3e969048de8708f31fe2357cf4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-05-000523-a-a1
Замовник:
НИЖНЯНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190076
-
Контактна особа:
Осьміна Тетяна +380645541451 internatn@ukr.net
-
Адреса:
93290, Україна, Луганська область, смт.Нижнє, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ЛЕОН 2020
×
-
Код ЄДРПОУ:
43393371
-
Контактна особа:
Солодуха Микола Анатолійович +380950718974 tovleon2020@ukr.net
-
Адреса:
92764, Україна, Луганська область, село Шульгинка, вул. Центральна,56
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
14
Дата підписання:
08.02.2021 00:00
Період дії договору:
08.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
205 299.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
205 298.57 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
кури заморожені
Кількість
2500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Свинина
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Печінка яловича
Кількість
360 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021