-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги, повязані з організацією прес-конференцій та брифінгів для журналістів в рамках пр...×-
послуги, повязані з організацією прес-конференцій та брифінгів для журналістів в рамках програми Interreg (Interreg VI-B) "Басейн Чорного моря" BSB00108-CAGOS "Чисті території, зелені та відкриті вулиці" (код ДК 021:2015: 79950000-8– Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів)
- ID: UA-2025-01-24-009982-a
- Дата створення : 24.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24172208
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з...×-
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення літнього табору в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)
- ID: UA-2023-06-22-016869-a
- Дата створення : 22.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18212869
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з...×-
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)
- ID: UA-2023-06-22-010312-a
- Дата створення : 22.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18206249
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з...×-
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)
- ID: UA-2023-06-02-010058-a
- Дата створення : 02.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17978741
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з...×-
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)
- ID: UA-2023-05-29-011336-a
- Дата створення : 29.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17926765
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги...×-
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінару в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів
- ID: UA-2022-11-15-008962-a
- Дата створення : 15.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15878734
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуг...×-
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)
- ID: UA-2022-11-14-013271-a
- Дата створення : 14.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15867077
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги...×-
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінару в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів
- ID: UA-2022-10-31-003625-a
- Дата створення : 31.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15717395
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуг...×-
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)
- ID: UA-2022-10-28-010949-a
- Дата створення : 28.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15712121
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги...×-
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінару в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів
- ID: UA-2022-10-27-011914-a
- Дата створення : 27.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15699698
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з...×-
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)
- ID: UA-2022-10-03-003297-a
- Дата створення : 03.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15478790
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуг...×-
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінарів в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів
- ID: UA-2021-04-09-005342-c
- Дата створення : 09.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9455274
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з організації фотоконкурсу "Наша культурна, історична та природна спад...×-
Надання послуг з організації фотоконкурсу "Наша культурна, історична та природна спадщина - привабливий туристичний напрямок" в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС "Чорноморський басейн 2014-2020", eMs BSB 1010 "Розвиток та просування спільної спадщини, Грантовий контракт з ЄІС № MLPDA 68649/13/05/2020, eMsBSB 1010
- ID: UA-2021-03-31-001507-b
- Дата створення : 31.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9313180
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 79950000-8 — Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги, п...×-
ДК 021:2015: 79950000-8 — Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги, пов’язані з організацією прес-конференцій та брифінгів для журналістів в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMs BSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини») (організація вступної прес-конференції, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів; організація і проведення брифінгів для журналістів, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів).
- ID: UA-2020-12-22-001156-a
- Дата створення : 22.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7914855
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації та проведення міжнародного багатожанрового онлайн фестивалю-конкурсу...×-
Послуги з організації та проведення міжнародного багатожанрового онлайн фестивалю-конкурсу "Зірки Версалю", який проводиться в м.Версаль, Франція
- ID: UA-2020-11-09-002484-a
- Дата створення : 09.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7117156
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -