• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)

Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою (крім тих випадків, коли використання букв і символів української мови призводить до її спотворення (зокрема, але не виключно, адреси мережі «Інтернет», адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів і послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Документи підготовлені безпосередньо учасником складаються українською мовою, крім тих випадків, коли використання букв і символів української мови призводить до її спотворення (зокрема, але не виключно, адреси мережі «Інтернет», адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів і послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). У разі надання будь-яких інших документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути завірений нотаріально. Визначальним є текст викладений українською мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію англійською мовою з обов’язковим перекладом українською мовою. Переклад або справжність підпису перекладача мають бути засвідчені нотаріально або легалізовані у встановленому законодавством України порядку (у разі якщо учасник є нерезидентом). Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов'язана з роботами (послугами, товарами) що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування. Допускається без перекладу бланк підприємства /установи/організації та штампи в кресленнях або тому подібне. УВАГА! Обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі що оприлюднюється на виконання Постанови КМУ №710 від 11.10.2016 року «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами), знаходиться на офіційному сайті Болградської міської ради Одеської області (за посиланням http://bolgradsovet.com.ua/) в РОЗДІЛІ «ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ» підрозділі «ЗАКУПІВЛІ».

Торги не відбулися

479 208.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 396.04 UAH
Номер: ac14784c640d4fac8261112106d8200f
Внутрішній номер закупівлі: 15478790
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-03-003297-a   
Замовник: БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Арнаутова Ірина Сергіївна +380638088334 miskarada@bolgrad.odessa.gov.ua http://bolgradsovet.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 479 208.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 396.04 UAH
Період уточнення: 03.10.2022 11:46 - 14.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 03.10.2022 11:46 - 24.10.2022 11:51
Аукціон: з 25.10.2022 12:15
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)
Код ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 68702, Україна, Одеська область, Згідно технічного завдання послуга надається на території Р. Молдова, населений пункт за вимогою замовника На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРАНАТ ІВЕНТ СЕРВІС"
Початкова пропозиція 454 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
454 000.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 31
Скарги 0