-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінарів в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів
Тендер Prozorro UA-2021-04-09-005342-c
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою (крім тих випадків, коли використання букв і символів української мови призводить до її спотворення (зокрема, але не виключно, адреси мережі «Інтернет», адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів і послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Документи підготовлені безпосередньо учасником складаються українською мовою, крім тих випадків, коли використання букв і символів української мови призводить до її спотворення (зокрема, але не виключно, адреси мережі «Інтернет», адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів і послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). У разі надання будь-яких інших документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути завірений нотаріально. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію англійською мовою з обов’язковим перекладом українською мовою. Переклад або справжність підпису перекладача мають бути засвідчені нотаріально або легалізовані у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов'язана з роботами (послугами, товарами) що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування. Допускається без перекладу бланк підприємства /установи/організації та штампи в кресленнях або тому подібне. Критерій оцінки - 100% ціна. Інформація про технічні, якісні, кількісні та інші характеристики – згідно умов документації.
мін. крок: 0.5% або 1 997.33 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
04057008
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, Болград, вул. Шпитальна, 45
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані послуги проводиться Замовником протягом 10 (десяти) банківських днів від дати підписання Акту наданих послуг Сторонами.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
37395753
-
Контактна особа:
Калайда Оксана 380442225282 info@kasht.com.ua http://www.kasht.com.ua
-
Адреса:
13194, Україна, Київська область, Київ, 03194, м.Київ, БУЛЬВАР КОЛЬЦОВА, будинок 1 А
Оскарження: 30.04.2021 15:19 - 11.05.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
2329008843
-
Контактна особа:
Дякова Поліна Степанівна +380976502659 bolgradrps@ukr.net
-
Адреса:
68730, Україна, Одеська область, Табаки, вул.Шкільна буд.103
-
Код ЄДРПОУ:
2549315844
-
Контактна особа:
Волох Олена Федорівна +380973772039 bgkoop@ukr.net
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, Болград, вул.Заводська буд.79 кв.6
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
37395753
-
Контактна особа:
Калайда Оксана 380442225282 info@kasht.com.ua http://www.kasht.com.ua
-
Адреса:
13194, Україна, Київська область, Київ, 03194, м.Київ, БУЛЬВАР КОЛЬЦОВА, будинок 1 А