-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінарів в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів
339 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
ece6c0526af240658da26e8f6e3cdaea
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-09-005342-c-a1
Замовник:
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057008
-
Контактна особа:
Арнаутова Ірина Сергіївна +380638088334 miskarada@bolgrad.odessa.gov.ua http://bolgradsovet.com.ua/
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, Болград, вул. Шпитальна, 45
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37395753
-
Контактна особа:
Калайда Оксана 380442225282 info@kasht.com.ua http://www.kasht.com.ua
-
Адреса:
13194, Україна, Київська область, Київ, 03194, м.Київ, БУЛЬВАР КОЛЬЦОВА, будинок 1 А
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Номер договору:
48
Дата підписання:
14.05.2021 00:00
Період дії договору:
14.05.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
339 400.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
140 977.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Згідно з пунктом 5.4. «У разі, коли строк дії обставин непереборної сили продовжується більше ніж 30 днів, кожна із Сторін в установленому порядку має право розірвати цей Договір.» Договору № 48 від 14.05.2021, враховуючи норми частини 1 статті 188 Господарського кодексу України та статей 652–654 Цивільного кодексу України, з огляду на статтю 607 Цивільного кодексу України, за якою зобов'язання Сторін припиняється неможливістю його виконання у зв'язку з обставиною, за яку жодна із сторін не відповідає, а саме: набуття чинності Висновку Торгово промислової палати України від 28.02.2022 року № 2024/02.0-7.1 «Щодо факту засвідчення Форс – мажорних обставин», Сторони уклали дану Додаткову угоду про таке: 1. Сторони дійшли взаємної згоди цією Додатковою угодою достроково розірвати (припинити) дію Договору №48 від 14.05.2021року (далі — Договір) з моменту підписання Сторонами цієї Додаткової угоди. 2. Сторони підтверджують, що станом на день укладення цієї Додаткової угоди Постачальник поставив (виконав), а Замовник прийняв послуги, які оплачені Замовником своєчасно та в повному обсязі на загальну суму 140 977 грн 00 коп. (сто сорок тисяч девятьсот сімдесят сім грн.00 коп.) без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінарів в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
5cf770efdcfb4c74bc5403cca7a6f640
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі пункту 4 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 8.3 Розділу VIII Інші умови, згідно з Додатком 1 до договору про закупівлю послуг №48 від 14 травня 2021 року «Специфікації», де замовник залишає за собою право змінити період для проведення семінару у разі погіршення епідеміологічної ситуації, пов’язаної з COVID- 19, у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, щодо захворювання на COVID- 19 в Україні та світі, а саме відповідно статистичних даних наведених з офіційного сайту Міністерства фінансів України (за посиланням https://index.minfin.com.ua/ua/reference/coronavirus/geography/) у вересні місяці різко погіршилась ситуація, щодо захворювання на COVID- 19 в країнах членах проекту «Розвиток та просування спадщини». На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 954 від 13 вересня 2021 року «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 і від 29 червня 2021 року №677» щодо встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, відповідно до умов Додаткової угоди №2 до ГРАНТОВОГО КОНТРАКТУ eMS 1010 № 68649/13.05.2020 р., сторони дійшли згоди внести зміни до Договору № 48 від 14 травня 2021 року на закупівлю ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінарів в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів, ідентифікатор закупівлі UA-2021-04-09-005342-c, про наступне: 1. У частині «Найменування заходу» «Семінар 45 осіб +4 особи допоміжного персоналу, 3 доби (вересень 2021 року)» змінити строк надання послуг за зазначеним заходом з «вересня 2021 року» на «2022 рік», викласти Додаток 1 до договору про закупівлю послуг №48 від 14 травня 2021 року «Специфікації» в новій редакції, згідно додатку до даної додаткової угоди (Додаток 1). 2. Внести зміни в Додаток 1 до договору про закупівлю послуг №48 від 14 травня 2021 року «Специфікації» у частину фінансування заходу «Семінар - 39 осіб +4 особи допоміжного персоналу, 3 доби (травень, 2021 року)», а саме: заплановано -163 195.00 грн, витрачено – 140977.00 грн.. 3. У зв’язку з продовженням строку надання послуг, внести зміни в пункт 9 Договору, де додати Додаток 2 «План фінансування», згідно додатку до даної додаткової угоди (Додаток 2). В частині фінансування передбачити суму фінансування на 2022 рік в обсязі 198423.00 (Сто дев’яносто вісім тисяч чотириста двадцять три грн..00 коп.). 3.Викласти пункт 7.1 розділ 7 «Термін дії договору» в новій редакції 7.1. Цей Договір набуває чинності з моменту його підписання і діє до 31.12.2022, але у будь-якому випадку до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано