-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінарів в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів
Оголошено тендер
399 466.56
UAH
Номер:
5d13827dcd704e25afad34792f8dd2f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-09-003531-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057008
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, Болград, вул. Шпитальна, 45
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057008
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, Болград, вул. Шпитальна, 45
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
399 466.56 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінарів в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.04.2021 16:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума399 466.56 UAH