-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)
Тендер Prozorro UA-2022-10-28-010949-a
Закупівля В РАМКАХ СПІЛЬНОЇ ОПЕРАЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ ЄІС «ЧОРНОМОРСЬКИЙ БАСЕЙН 2014-2020», EMSBSB 1010 «РОЗВИТОК ТА ПРОСУВАННЯ СПІЛЬНОЇ СПАДЩИНИ
Торги не відбулися
479 208.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 396.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 396.04 UAH
Номер:
ce8f5eac0c954a1da14aa59f2311bd1f
Внутрішній номер закупівлі:
15712121
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-28-010949-a
Замовник:
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057008
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, Болград, вул. Шпитальна, 45
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Арнаутова Ірина Сергіївна +380638088334 miskarada@bolgrad.odessa.gov.ua http://bolgradsovet.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
479 208.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.10.2022 19:30 - 05.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2022 19:30 - 08.11.2022 18:46
Період кваліфікації:
08.11.2022 18:46 - 14.11.2022 10:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴479 208.00 ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)