• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)

Оголошено тендер

479 208.00 UAH
Номер: 9b63ad6d162e40799803972e7d3e8147
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-10-28-003017-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 479 208.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.10.2022 18:20

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)
Код ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума479 208.00 UAH