-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)
Тендер Prozorro UA-2023-05-29-011336-a
Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою з обов’язковим перекладом українською мовою
Торги відмінено
547 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
c9ef0e2a606a4629aef7b442567a0fc0
Внутрішній номер закупівлі:
17926765
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-29-011336-a
Замовник:
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057008
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, Болград, вул. Шпитальна, 45
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Арнаутова Ірина Сергіївна +380638088334 miskarada@bolgrad.odessa.gov.ua http://bolgradsovet.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
547 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.05.2023 16:08 - 04.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2023 16:08 - 07.06.2023 16:13
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
ee300ba3561d4b5aa6f3c9c2e0b6b7c9
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Уповноваженою особою Болградської міської ради 29.05.2023 року була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів), Ідентифікатор закупівлі № UA-2023-05-29-011336-a, у зв’язку із внесеними змінами до Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування
(останні зміни № 491 від 16.05.2023), на дату оголошення закупівлі, ще тривало доопрацювання функціоналу, щодо повернення періоду Аукціону, про що свідчить лист роз’яснення від 01.06.2023 року №010623-60 від директора ТОВ «Держзакупівлі. Онлайн» (додається), таким чином провести закупівлю згідно умов законодавства з урахуванням внесених змін не є можливим.
Виходячи з наведеного вище та враховуючи порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, які неможливо усунути необхідно, керуючись підпунктом 2 пункту 50 Особливостей, прийняти рішення про відміну відкритих торгів з особливостями на закупівлю послуг ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів), Ідентифікатор закупівлі № UA-2023-05-29-011336-a.
Період оскарження:
01.06.2023 16:52 - 12.06.2023 00:00
Дата опублікування:
01.06.2023 16:52
Дата виконання:
12.06.2023 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴547 600.00 ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)