• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінару в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів

Торги відмінено

198 423.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 992.12 UAH
Номер: 1b7e7847edb4491c945f5f47a008fc0b
Внутрішній номер закупівлі: 15699698
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-27-011914-a   
Замовник: БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Арнаутова Ірина Сергіївна +380638088334 miskarada@bolgrad.odessa.gov.ua http://bolgradsovet.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 198 423.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.10.2022 17:05 - 04.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 27.10.2022 17:05 - 07.11.2022 17:10

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 65f69cc5a40f4cf3ab9e93e2f6660624
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Керуючись вимогами статті 4 та 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), Положенням про уповноважену особу, що затверджене рішенням Болградської міської ради Одеської області від 23.12.2021 року №884-VIII, з метою відміни відкритих торгів ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінару в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів, Ідентифікатор закупівлі UA-2022-10-27-011914-a, згідно п. 47. Постанови КМУ від 12.10.2022 р. № 1178, «ОСОБЛИВОСТІ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі Постанова) Замовник відміняє відкриті торги у разі: 1) відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг; 2) неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень; 3) скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг; 4) коли здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії обставин непереборної сили. У разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення. У зв’язку із тим, що в тендерній документації були допущені помилки, а саме в п.5 Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону, Розділ III. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції тендерної документації, не визначено, як Учасник для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям, визначеним статтею 16 Закону, повинен надати необхідні документи. У зв’язку із тим, що відповідно технічних можливостей майданчика «https://www.dzo.com.ua/», замовник не може внести зміни не продовживши кінцевий строк подання тендерних пропозицій, не менше чотирьох днів. Замовник повинен поновленні строки оприлюднити в Оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із тим, що Оголошення про проведення відкритих торгів, не є частиною, або додатком до тендерною документації, на підставі чого у ЗАМОВНИКА не має законодавчої підстави внести зміни до ОГОЛОШЕННЯ. Таким чином, Законом не передбачено внесення змін до ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів. Замовник відміняє відкриті торги на підстваві п.п.2.п.47 Постанови неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
Період оскарження: 31.10.2022 11:49 - 11.11.2022 00:00
Дата опублікування: 31.10.2022 11:49
Дата виконання: 11.11.2022 00:01
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴198 423.00 ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінару в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів