-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінару в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів
Тендер Prozorro UA-2022-10-27-011914-a
Торги відмінено
198 423.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 992.12 UAH
мін. крок: 0.5% або 992.12 UAH
Період уточнення:
27.10.2022 17:05 - 04.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим