-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінару в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів
Оголошено тендер
198 423.00
UAH
Номер:
9b2af367d1a84b74a406707e2d49ed2f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-27-003333-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057008
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, Болград, вул. Шпитальна, 45
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057008
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, Болград, вул. Шпитальна, 45
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
198 423.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінару в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.10.2022 16:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінару в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума198 423.00 UAH