• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінару в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів

Закупівля здійснюється без використання електронної системи закупівель, відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 №1178, а саме: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).Замовником була оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінару в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів Ідентифікатор закупівлі UA-2022-10-31-003625-a. Дана закупівля була відмінена 08.11.2022 внаслідок відсутності учасника (учасників) процедури закупівлі. Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до пункту 13 Особливостей. Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені у тендерній документації до відміненої закупівлі. Сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, що була зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі

Завершена

198 423.00 UAH без ПДВ
Номер: 2f39b43e11ba4fab9ad8b209c69eca1f
Внутрішній номер закупівлі: 15878734
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-15-008962-a   
Замовник: БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Арнаутова Ірина Сергіївна +380638088334 miskarada@bolgrad.odessa.gov.ua http://bolgradsovet.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 198 423.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінару в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів
Код ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 68702, Україна, Одеська область, Республіка Молдова, м. Кагул, згідно умов договору На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕСАРАБІЯ -ТУР"
Ціна пропозиції 198 423.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.11.2022 14:13
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ef5f357ab41f45a19c0d806fbd474c41
Ідентифікатор договору: UA-2022-11-15-008962-a-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕСАРАБІЯ -ТУР"
Номер договору: 173
Сума договору: 198 423.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: ДК 021:2015 код 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів, (Послуги з організації семінару в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79951000-5: Послуги з організації семінарів: 198 423.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.11.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 15.11.2022 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s