• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)

Уповноваженою особою Болградської міської ради 02.06.2023 року було оголошено відкриті торги з особливостями, Ідентифікатор закупівлі UA-2023-06-02-010058-a. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 11.06.2023. Зазначена закупівля не відбулась у зв’язку із відсутністю пропозицій, про що свідчить Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2023-06-02-010058-a (додається). До розрахунку ціни пропозиції учасники не включають податок на додану вартість (ПДВ) згідно ст. 197.11 Податкового Кодексу України.

Завершена

530 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 55aa40808cc149098b5c394ecd01cd92
Внутрішній номер закупівлі: 18206249
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-22-010312-a   
Замовник: БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Арнаутова Ірина Сергіївна +380638088334 miskarada@bolgrad.odessa.gov.ua http://bolgradsovet.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 530 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)
Код ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2023
Місце постачання 68702, Україна, Одеська область, у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України послуги надаються на території, Республіка Молдова, м. Кагул На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "Бесарабія -Тур"
Ціна пропозиції 530 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.06.2023 14:05
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a4ced908861b428f9e2eb5c67b3203c7
Ідентифікатор договору: UA-2023-06-22-010312-a-a1
Постачальник: Приватне підприємство "Бесарабія -Тур"
Номер договору: 55
Сума договору: 392 160.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів): 392 160.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.06.2023 00:00 - 31.12.2023 23:59
Дата підписання: 22.06.2023 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 55.pdf
pdf
Ду 1 до договору 55.pdf
p7s
sign.p7s