-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги під час проведення розслідування епідеміологічного випадку- ID: UA-2022-01-21-003139-c
- Дата створення : 21.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13710526
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області ЄДРПОУ: 40333440ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні послуги (у сфері дотримання санітарного законодавства)- ID: UA-2020-04-03-001270-c
- Дата створення : 03.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4762099
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області ЄДРПОУ: 40333440ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні послуги (у сфері захисту прав споживачів)- ID: UA-2020-03-17-002786-a
- Дата створення : 17.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4658050
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області ЄДРПОУ: 40333440ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні послуги (у сфері дотримання санітарного законодавства)- ID: UA-2020-03-10-002391-b
- Дата створення : 10.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4615274
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області ЄДРПОУ: 40333440ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні послуги (у сфері дотримання санітарного законодавства)- ID: UA-2020-02-20-001409-c
- Дата створення : 20.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4527355
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області ЄДРПОУ: 40333440ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні послуги (у сфері захисту прав споживачів)- ID: UA-2020-02-05-002115-a
- Дата створення : 05.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4440826
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області ЄДРПОУ: 40333440ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги- ID: UA-2019-12-06-002574-c
- Дата створення : 06.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4131071
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області ЄДРПОУ: 40333440ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги- ID: UA-2019-11-20-003240-b
- Дата створення : 20.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4043396
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області ЄДРПОУ: 40333440ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні послуги- ID: UA-2019-11-02-000005-c
- Дата створення : 02.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3961605
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області ЄДРПОУ: 40333440ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні послуги- ID: UA-2019-10-17-001089-c
- Дата створення : 17.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3901658
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області ЄДРПОУ: 40333440ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги- ID: UA-2019-08-15-000576-b
- Дата створення : 15.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3684045
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області ЄДРПОУ: 40333440ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги- ID: UA-2019-07-04-001279-a
- Дата створення : 04.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3543867
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області ЄДРПОУ: 40333440ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги- ID: UA-2019-05-23-000083-c
- Дата створення : 05.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3396778
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області ЄДРПОУ: 40333440ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги- ID: UA-2019-04-18-000689-c
- Дата створення : 08.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3322470
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області ЄДРПОУ: 40333440ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги- ID: UA-2019-04-18-000716-c
- Дата створення : 08.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3322446
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області ЄДРПОУ: 40333440ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -