• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Лабораторні послуги (у сфері дотримання санітарного законодавства)

Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробовувань, вимірювань та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду) - відповідно тендерної документації.

Торги відмінено

1 734 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 7.50 UAH
Номер: a89efcb77dcf46ebbe3aea0d27b1f49a
Внутрішній номер закупівлі: 4615274
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-10-002391-b   
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області
Контактна особа: Папач Володимир Володимирович +380472630527 ck-oblsanupr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 734 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.03.2020 17:11 - 16.03.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 10.03.2020 17:11 - 26.03.2020 00:00
Аукціон: 26.03.2020 11:17 - 26.03.2020 12:01
Період кваліфікації: 26.03.2020 12:01 - 03.04.2020 21:22
Період завантаження договору: 30.03.2020 17:04 - 19.04.2020 17:04

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

Інформація про скасування

Номер: 6a84ab14f9814a82a6269e0381241d25
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: 1.1. Відхилити тендерні пропозиції Черкаської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів про надання лабораторних послуг відповідно до тендерної закупівлі UA-2020-03-10-002391-b за кодом ДК 021:2015-71900000-7 «Лабораторні послуги» в зв’язку з неукладенням договору з вини учасника у строк, визначений Законом
Дата опублікування: 29.04.2020 16:02
Дата виконання: 29.04.2020 16:10
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴578 000.00 Лабораторні послуги
  • Лот №2 ₴460 500.00 Лабораторні послуги
  • Лот №3 ₴202 500.00 Лабораторні послуги
  • Лот №4 ₴78 800.00 Лабораторні послуги
  • Лот №5 ₴269 500.00 Лабораторні послуги
  • Лот №6 ₴21 300.00 Лабораторні послуги
  • Лот №7 ₴38 500.00 Лабораторні послуги
  • Лот №8 ₴1 500.00 Лабораторні послуги
  • Лот №9 ₴56 000.00 Лабораторні послуги
  • Лот №10 ₴24 500.00 Лабораторні послуги
  • Лот №11 ₴3 000.00 Лабораторні послуги