-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні послуги (у сфері дотримання санітарного законодавства)
Оголошено тендер
1 734 100.00
UAH
Номер:
7d03915b4cda4ab7a45ad1cae6aa7e6a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-10-001543-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40333440
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40333440
Очікувана вартість:
1 734 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні послуги (у сфері дотримання санітарного законодавства)
Примітки:
кошти загального та спеціального фонду
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
71900000-7 Лабораторні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.03.2020 14:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 734 100.00 UAH