-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лабораторні послуги (у сфері дотримання санітарного законодавства)
Тендер Prozorro UA-2020-02-20-001409-c
Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробовувань, вимірювань та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду) - відповідно тендерної документації.
Торги не відбулися
1 734 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 7.50 UAH
мін. крок: 0% або 7.50 UAH
Номер:
69b3ec737fc34d8fb07301fdb0298cf1
Внутрішній номер закупівлі:
4527355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-20-001409-c
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40333440
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул.Смілянська буд. 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Папач Володимир Володимирович +380472630527 ck-oblsanupr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71900000-7 Лабораторні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 734 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2020 21:56 - 26.02.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2020 21:56 - 07.03.2020 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴578 000.00 Лабораторні послуги
- Лот №2 ₴460 500.00 Лабораторні послуги
- Лот №3 ₴202 500.00 Лабораторні послуги
- Лот №4 ₴78 800.00 Лабораторні послуги
- Лот №5 ₴269 500.00 Лабораторні послуги
- Лот №6 ₴21 300.00 Лабораторні послуги
- Лот №7 ₴38 500.00 Лабораторні послуги
- Лот №8 ₴1 500.00 Лабораторні послуги
- Лот №9 ₴56 000.00 Лабораторні послуги
- Лот №10 ₴24 500.00 Лабораторні послуги
- Лот №11 ₴3 000.00 Лабораторні послуги