• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Лабораторні послуги (у сфері дотримання санітарного законодавства)

Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробовувань, вимірювань та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду) - відповідно тендерної документації.

Торги не відбулися

1 734 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 7.50 UAH
Період уточнення: 20.02.2020 21:56 - 26.02.2020 00:00
Відповідь надана

точки

Номер: 41daf05e879a4a48902ecb96e4785cd6
Дата опублікування: 24.02.2020 10:22
Опис: Ну тоді і вартість потрібно визначати у кожному конкретному випадку. 1.скільки на кожній точці буде речовин? 2. можна перелік адрес розташування точок, потрібно прорахувати вартість транспортних витрат, розумієте є різниця поїхати в Смілу 100 разів чи в Монастирище 100 разів, різниця лише у вартості пального складе 120000 грн і це без врахувань зп водія, зносу, зп працівників та інших витрат. Чи це за Ваш рахунок?
Відповідь: Визначити наперед кількість точок і конкретний перелік досліджень неможливо, так як дослідження будуть проводитись переважно в позаплановому порядку (розгляд звернень, моніторингові дослідження при комісійних перевірках та ін.), а також залежитимуть від роботи тих чи інших об`єктів на момент перевірки.
Дата відповіді: 24.02.2020 14:25
Відповідь надана

кількість точок

Номер: bce93400eab84bdaa045c7b2bcdf97e5
Дата опублікування: 21.02.2020 17:30
Опис: Доброго дня! По дослідженнях атмосферного повітря (лот5), вказано кількість досліджень, а цікавить ще інформація скільки точок відбору і де ці точки (щоб розуміти транспортні витрати, чи це за ваш рахунок?) і який період року проведення цих досліджень?
Відповідь: Дослідження необхідно буде проводити впродовж року. кількість точок відбору визначатиметься у кожному конкретному випадку.
Дата відповіді: 24.02.2020 09:34