-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги
Тендер Prozorro UA-2019-11-20-003240-b
Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробовувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду) - Вимірювання параметрів мікроклімату (температури та вологості повітря).
Завершена
68 151.20
UAH з ПДВ
Номер:
4180666d4b3f43a08e52ecba32dd6705
Внутрішній номер закупівлі:
4043396
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-20-003240-b
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40333440
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул.Смілянська буд. 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тригуб Людмила Борисівна +380472630527 ck-oblsanupr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71900000-7 Лабораторні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
17.10.2019 нами було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «Лабораторних послуг» UA-2019-10-17-001089-c. Проте, станом на 02.11.2019 було подано менше двох пропозицій, як наслідок - торги були відмінені.
Тому 02.11.2019 знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2019-11-02-000005-c. Проте, знову ж таки станом на 18.11.2019 було подано менше двох пропозицій, як наслідок – торги знову були відмінені.
Враховуючи те, що нами було відмінено дві процедури закупівлі за предметом «Лабораторні послуги» (код ДК 021:2015-71900000-7) через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом 20 листопада 2019 року було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п. 4 ч.2 статті 35 Закону.
Очікувана вартість:
68 151.20 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписДжерело фінансування закупівлі - кошти державного бюджету. Умови оплати, вказані тут є орієнтовними. Розмір оплати встановлюється у розмірі 100 % від фактично наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лабораторні послуги - Вимірювання параметрів мікроклімату (температури та вологості повітря). Джерело фінансування закупівлі - кошти державного бюджету.
Кількість
1040 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Черкаська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Оскарження: 20.11.2019 20:41 - 01.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00720616
-
Контактна особа:
Тригуб Людмила Борисівна +380472630527 ck-oblsanupr@ukr.net
-
Адреса:
18000, Украина, Черкаська, м.Черкаси, вул.Смілянська,120
Оскарження: 20.11.2019 20:41 - 01.12.2019 00:00
Ціна пропозиції
68 151.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.11.2019 20:42
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ad2063d25ccd4b519649c28b171b3928
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-20-003240-b-b1
Постачальник:
Черкаська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
00720616
-
Контактна особа:
Тригуб Людмила Борисівна +380472630527 ck-oblsanupr@ukr.net
-
Адреса:
18000, Украина, Черкаська, м.Черкаси, вул.Смілянська,120
Номер договору:
207
Сума договору:
68 151.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
56 792.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.12.2019 03:00 - 31.12.2019 03:00
Дата підписання:
18.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний