• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Лабораторні послуги

Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробовувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду) - Дослідження води поверхневих водойм

Завершена

131 145.00 UAH з ПДВ
Номер: f414e09f4204434cbf84bf62d8ded25b
Внутрішній номер закупівлі: 3322446
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-18-000716-c   
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області
Контактна особа: Тригуб Людмила Борисівна +380472630527 ck-oblsanupr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 07.03.2019 нами було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «Лабораторних послуг» UA-2019-03-07-000165-a. Проте, станом на 25.03.2019 було подано менше двох пропозицій, як наслідок - торги були відмінені. Тому 26.03.2019 знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2019-03-26-000270-a. Проте знову ж таки станом на 11.04.2019 було подано менше двох пропозицій, як наслідок – торги знову були відмінені. Враховуючи те, що нами було відмінено дві процедури закупівлі за предметом «Лабораторні послуги» (код ДК 021:2015-71900000-7) через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом 12 квітня 2019 року було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п. 4 ч.2 статті 35 Закону.
Очікувана вартість: 131 145.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лабораторні послуги (Дослідження води поверхневих водойм)
Код ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послуги
Кількість 1 лот
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул.Смілянська буд. 120 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Черкаська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Оскарження: 18.04.2019 15:27 - 29.04.2019 00:00
Ціна пропозиції 131 145.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.04.2019 15:28
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 84c35c18fefe4df4b01ecf735af96b1e
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-18-000716-c-c1
Постачальник: Черкаська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Номер договору: 40
Сума договору: 131 145.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 131 145.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.05.2019 03:00 - 31.12.2019 03:00
Дата підписання: 08.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір - водойми.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s