-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги
Тендер Prozorro UA-2019-08-15-000576-b
Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробовувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду) - Вірусологічні дослідження
Завершена
57 188.88
UAH з ПДВ
Номер:
6728b6abf8da4496b3fd9457b388575b
Внутрішній номер закупівлі:
3684045
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-15-000576-b
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40333440
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул.Смілянська буд. 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Папач Володимир Володимирович +380472630527 ck-oblsanupr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71900000-7 Лабораторні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
07.03.2019 нами було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «Лабораторних послуг» UA-2019-03-07-000165-a. Проте, станом на 25.03.2019 було подано менше двох пропозицій, як наслідок – торги були відмінені. Тому 26.03.2019 знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2019-03-26-000270-a. Проте знову ж таки станом на 11.04.2019 було подано менше двох пропозицій, як наслідок – торги знову були відмінені. Враховуючи те, що нами було відмінено дві процедури закупівлі за предметом «Лабораторні послуги» (код ДК 021:2015-71900000-7) через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом 15.08.2019 року було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п. 4 ч.2 статті 35 Закону.
Очікувана вартість:
57 188.88 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лабораторні послуги (Вірусологічні дослідження) - Джерело фінансування закупівлі - кошти державного бюджету.
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДУ "Київський ОЛЦ МОЗ України"
Оскарження: 15.08.2019 12:34 - 26.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518118
-
Контактна особа:
Папач Володимир Володимирович +380472630527 ck-oblsanupr@ukr.net
-
Адреса:
04050, Україна, Київська, Київ, вул.Герцена,31
Оскарження: 15.08.2019 12:34 - 26.08.2019 00:00
Ціна пропозиції
57 188.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.08.2019 12:42
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6e0bae2816bf487e886504f44f7b33e1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-15-000576-b-b1
Постачальник:
ДУ "Київський ОЛЦ МОЗ України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518118
-
Контактна особа:
Папач Володимир Володимирович +380472630527 ck-oblsanupr@ukr.net
-
Адреса:
04050, Україна, Київська, Київ, вул.Герцена,31
Номер договору:
131
Сума договору:
57 188.88 UAH з ПДВ
Сума договору:
47 657.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2019 03:00 - 31.12.2019 03:00
Дата підписання:
03.09.2019 00:00
Статус:
Виконаний