-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лабораторні послуги
Тендер Prozorro UA-2019-11-02-000005-c
Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробовувань, вимірювань та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду) - відповідно тендерної документації.
Торги не відбулися
105 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 180.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 180.00 UAH
Номер:
d6a94317691d44639280c27970c469db
Внутрішній номер закупівлі:
3961605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-02-000005-c
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40333440
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул.Смілянська буд. 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тригуб Людмила Борисівна +380472630527 ck-oblsanupr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71900000-7 Лабораторні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
105 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.11.2019 08:28 - 08.11.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2019 08:28 - 18.11.2019 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴69 000.00 Лабораторні послуги
- Лот №2 ₴36 000.00 Лабораторні послуги