• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Лабораторні послуги

Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробовувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду) - дослідження алкогольних виробів.

Завершена

35 561.16 UAH з ПДВ
Номер: 3d4c0f9ea8d2403bb53ae9d0ee8e0bdd
Внутрішній номер закупівлі: 4131071
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-06-002574-c   
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області
Контактна особа: Квас Юрій Станіславович +380472630527 ck-oblsanupr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 17.10.2019 нами було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «Лабораторних послуг» UA-2019-10-17-001089-c. Проте, станом на 02.11.2019 було подано менше двох пропозицій, як наслідок - торги були відмінені. Тому 02.11.2019 знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2019-11-02-000005-c. Проте, знову ж таки станом на 18.11.2019 було подано менше двох пропозицій, як наслідок – торги знову були відмінені. Враховуючи те, що нами було відмінено дві процедури закупівлі за предметом «Лабораторні послуги» (код ДК 021:2015-71900000-7) через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом 20 листопада 2019 року було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п. 4 ч.2 статті 35 Закону.
Очікувана вартість: 35 561.16 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лабораторні послуги - Дослідження алкогольних виробів. Джерело фінансування закупівлі - кошти державного бюджету.
Код ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послуги
Кількість 10 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул.Смілянська буд. 120 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Оскарження: 06.12.2019 18:10 - 17.12.2019 00:00
Ціна пропозиції 35 561.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2019 18:12
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 87f274df4747479697c97687319bcfab
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-06-002574-c-c1
Постачальник: Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Номер договору: 651
Сума договору: 35 561.10 UAH з ПДВ
Сума договору: 29 634.25 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.12.2019 03:00 - 31.12.2019 03:00
Дата підписання: 24.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір алкоголь.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s