-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля послуги з мийки автомобілів і супутніх послуг- ID: UA-2025-12-22-016388-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27702455
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з ремонту та технічного обслуговування автомобілів- ID: UA-2025-12-08-002814-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27436276
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з миття автомобілів і супутніх послуг- ID: UA-2025-12-02-002300-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27348042
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2024-12-27-007161-a
- Дата створення : 27.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23893293
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України» ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2024-12-09-009464-a
- Дата створення : 09.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23579632
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України» ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2024-11-21-012003-a
- Дата створення : 21.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23347965
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України» ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2024-04-10-000603-a
- Дата створення : 10.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21253375
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України» ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2023-12-21-016021-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20192891
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України» ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2023-12-06-007103-a
- Дата створення : 06.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19923608
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України» ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2023-12-06-005555-a
- Дата створення : 06.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19922120
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України» ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2023-01-09-000004-a
- Дата створення : 09.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16552392
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України» ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2022-12-26-002388-a
- Дата створення : 26.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16441932
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України» ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2022-12-08-005486-a
- Дата створення : 08.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16154426
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України» ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2022-04-22-000064-c
- Дата створення : 22.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14536617
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України» ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2022-04-22-000039-c
- Дата створення : 22.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14536535
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України» ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -