-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля послуг з ремонту та технічного обслуговування автомобілів
Тендер Prozorro UA-2025-12-08-002814-a
Завершена
2 287 160.86
UAH з ПДВ
Номер:
0269931402e74b7d9b2e13ea0544b8e4
Внутрішній номер закупівлі:
27436276
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-08-002814-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОЛСУНОВСЬКА, будинок 31/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Прилуцька +380662804643 prilutskay@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 287 160.86 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2025 10:12 - 13.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2025 10:12 - 16.12.2025 10:03
Аукціон:
з 17.12.2025 12:28
Період кваліфікації:
16.12.2025 10:03 - 18.12.2025 11:24
Період завантаження договору:
24.12.2025 00:00 - 03.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 287 160.86 Закупівля послуг з ремонту та технічного обслуговування автомобілів