-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля послуги з мийки автомобілів і супутніх послуг
Тендер Prozorro UA-2025-12-22-016388-a
Завершена
277 470.00
UAH без ПДВ
Номер:
41def326c6ce4d3e9c006a94791dd506
Внутрішній номер закупівлі:
27702455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-22-016388-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОЛСУНОВСЬКА, будинок 31/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Прилуцька +380662804643 prilutskay@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-12-02-002300-a
Очікувана вартість:
277 470.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Закупівля послуги з мийки автомобілів і супутніх послуг
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ХУТОРЯНСЬКИЙ АНАТОЛІЙ АНДРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1899474737
-
Адреса:
03027, Україна, м. Київ, м. Київ, Києво-Святошинський р-н село Новосілки(з) вул.Либідська будинок 9
Ціна пропозиції
277 470.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2025 15:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c6da7d8d1dfb490ebc0c4921c02ad7b2
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-22-016388-a-c1
Постачальник:
ХУТОРЯНСЬКИЙ АНАТОЛІЙ АНДРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1899474737
-
Адреса:
03027, Україна, м. Київ, м. Київ, Києво-Святошинський р-н село Новосілки(з) вул.Либідська будинок 9
Номер договору:
95
Сума договору:
277 470.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
19.12.2025 15:23
Статус:
Підписаний