• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Закупівля послуг з миття автомобілів і супутніх послуг

Торги не відбулися

271 494.33 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 714.94 UAH
Номер: f485eb8f5b724b908b338597568d1b66
Внутрішній номер закупівлі: 23579632
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-09-009464-a   
Замовник: Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України»
Контактна особа: Наталія Прилуцька +380662804643 prilutskay@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 271 494.33 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.12.2024 13:31 - 15.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 09.12.2024 13:31 - 18.12.2024 12:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴271 494.33 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання