-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-009464-a
Закупівля послуг з миття автомобілів і супутніх послуг
Торги не відбулися
271 494.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 714.94 UAH
мін. крок: 1% або 2 714.94 UAH
Період уточнення:
09.12.2024 13:31 - 15.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим