-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено тендер
271 494.33
UAH
Номер:
b990eb4c33534119a3ca5d920aed2abb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-05-008500-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Болсуновська, 31/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Болсуновська, 31/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
271 494.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
05.12.2024 11:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума271 494.33 UAH